فرم پیش بینی بازی فوتبال دانمارک در مقابل جمهوری چک با بونوس

فرم پیش بینی بازی فوتبال دانمارک در مقابل جمهوری چک با بونوس

فرم پیش بینی بازی فوتبال جمهوری چک در مقابل دانمارک

جمهوری چک و دانمارک در مسابقات قهرمانی اروپا در باکو عصر روز شنبه شاخ هاي‌ خودرا قفل می کنندودر نیمه نهایی مسابقات تابستان امسال برای هردو تیم جایگاهی وجوددارد.فرم پیش بینی بازی فوتبال دانمارک در مقابل جمهوری چک را در سایت سیگاری بت انجام دهید.

دانمارک با کسب یک پیروزی چشمگیر 4-0 برابر ولز ؛ بـه مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد ؛ در حالی کـه جمهوری چک پیروزی 2-0 مقابل هلند را ثبت کرد تا بـه مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 صعود کند .

پیش نمایش بازی

جمهوری چک شروع کاملی در رقابت های گروه D خود ثبت کرد ؛ در 14 ژوئن پیروزی 2-0 مقابل اسکاتلند را ثبت کرد ؛ چهار روزبعد یک امتیاز مقابل کرواسی برداشت تا آن ها را در موقعیت قدرتمندی در اینبخش قرار دهد.

یاروسلاو Silhavy سمت را از دست داده 1-0 در مسابقه گروه نهایی خودرا در 22 ژوئن بـه انگلستان، هر چند، کـه در واقع دیدم انها را رها کردن بـه سوم را پشت سر کرواسی، با هلند مخالفان خودرا در دور 16.

هلند برای رفتن بـه در بوداپست با روحیه مطمئنی روبه‌رو می شد ؛ اما عملکرد عالی جمهوری چک باعث پیشرفت انها شد ؛ توماس هولز در دقیقه 68 گلزنی کرد قبل از این کـه پاتریک شیک با چهارمین گل خود در مسابقات این تابستان بـه ثمر برساند اما پیروزی را تضمین کنید.

چک ها دراین رقابت ها پیش از این بودند ؛ درسال 1996 بـه عنوان نایب قهرمانی رسیدند ودر سال 2004 نیز بـه نیمه نهایی رسیدند ؛ اما در مرحله گروهی یورو 2016 حذف شدند.

جمهوری چک کـه اگر هفته آینده در نیمه نهایی بـه مصاف انگلیس یا اوکراین برود ؛ در 25 مسابقه قبلی خود با دانمارک تنها دو شکست را تجربه کرده اسـت ؛ اگر چه 5 مسابقه از شش دیدار اخیر بین دو تیم ملی تمام مربع را تمام کرده اند

در همین حال ؛ دانمارک در مرحله یک شانزدهم نهایی یورو 2020 با کسب مقام دوم پشت بلژیک در گروه B ؛ به رغم دو شکست در سه مسابقه خود در اینبخش ؛ مکان خودرا رزرو کرد.

فرم پیش بینی بازی فوتبال دانمارک در مقابل جمهوری چک

فرم پیش بینی بازی فوتبال جمهوری چک

دانمارکی ها در 12 ژوئن در ابتدای بازی خود 1-0 بـه فنلاند باختند ؛ اما این یک دیدار فوق العاده دشوار برای شاگردان کاسپر هژولمند بود ؛ زیرا کریستین اریکسن را در زمین فرو ریخته بود.

دانمارک سپس دیدار دوم گروه خودرا در 17 ژوئن بـه بلژیک واگذار کرد ؛ کـه این تیم انها را در نقطه سختی قرار داد ؛ اما موفقیت 4-1 مقابل روسیه چهار روزبعد کافی بود تا دربخش تفاضل گل دوم شود ؛ فنلاند و روسیه باوجود ادعای سه امتیاز از سه مسابقه ؛ از رقابت خارج میشود.

تیم هژولمند در مرحله یک شانزدهم نهایی کاملاً سرگرم کننده بود ؛ هرچند کـه در آمستردام یک پیروزی 4-0 مقابل ولز را بـه ثبت رساند ؛ کاسپر دولبرگ در عملکرد عالی تیمی کـه موفق بـه کسب دو گل از تیم شد ؛ مطمئناً اعتقاد دارد کـه توانایی رسیدن بـه دیدار نهایی را دارد. .

سرخ و سفیدها درسال 1992 قهرمان اروپا شدند ؛ اما آن ها از سال 2004 دراین مرحله از مسابقات حضور نداشته اند ؛ درسال 2012 در مرحله گروهی حذف شده اند ودر واقع در هردو سال 2008 و 2016 موفق بـه صعود بـه فینال نشده اند.

اخبار تیم

جمهوری چک پس از محرومیت Jan Boril را در معرض دارد و جای تعجب نیست کـه شنبه شب بازیکن 30 ساله در ترکیب اصلی تیم خودرا پس بگیرد.

Tomas Soucek و Holes قطعیت هایي در وسط پارک هستند ؛ در حالی کـه Schick ؛ ​​همان طور کـه گفته شد ؛ چهار گل در رقابت هاي‌ تابستان امسال بـه ثمر میرساند و خط را برای چک ها هدایت میکند.

اگر چه ولادیمیر داریدا و یاکوب جانکتو در برابر هلند با نیمکت نشین شدند و با شروع بازی هاي‌ آنتونین باراک و پتر سوچیک ؛ سیلهاوی تصمیم دیگری گرفت.

تعجب آور نیست کـه ببینیم هردو باراک و سوسیک بـه دلیل عملکردشان در مرحله یک هشتم نهایی ؛ در مسابقات XI ابتدایی جایگاه خودرا حفظ می‌کنند و انتظار میرود لوکاس ماسوپوست دریک منطقه گسترده بـه میدان برود .

در مورد دانمارک ؛ سرمربی تیم Hjulmand نیز تصمیمات بزرگی را اتخاذ کرده اسـت ؛ انتظار می‌رود یوسف پولسن ؛ دانیل واس و سیمون کیائر بـه دلیل مشکلات تناسب اندام دراین مسابقات حضور داشته باشند.پولسن و واس بـه دلیل مصدومیت درگیری ولز را از دست دادند ؛ در حالی کـه کجائر وادار بـه تعویض در نیمه دوم شد ؛ اما این سه نفر باید برای مسابقه یک چهارم نهایی در معرض باشند.

واس و کجائر احتمالاً بـه تیم XI بازمی گردند ؛ اما پولسن ممکن اسـت وادار شود بـه یکجای نیمکت بسنده کند ؛ چرا کـه مارتین بریثویت ؛ دولبرگ و میکل دامسگارد تحت تأثیر قرار گرفتن در ترکیب سه تیم مقابل در آخرین فرصت قرار گرفتند.

در همین حال ؛ احتمالاً هیچ چیز شگفتی در وسط پارک وجود نخواهد داشت ؛ در حالی کـه توماس دلانی بار دیگر قرار اسـت درکنار Pier-Emile Hojbjerg صف آرایی کند .

فرم پیش بینی بازی فوتبال دانمارک در مقابل جمهوری چک

ترکیب اصلی احتمالی جمهوری چک:

Vaclik؛ کوفال ؛ سلوستکا ؛ کالاس ؛ بوریل ؛ سوراخ ؛ Soucek ؛ ماسوپوست ؛ باراک ؛ سوسیک ؛ شیک

ترکیب احتمالی دانمارک:

اشمایخل؛ کریستنسن ؛ کجائر ؛ وسترگارد ؛ واس ؛ هوجبرگ ؛ دلانی ؛ معله ؛ Braithwaite ؛ Dolberg ؛ Damsgaard

پیش بینی : جمهوری چک 1-2 دانمارک

دانمارک در مراحل گروهی این رقابت ها راه خودرا پنهانی انجام داد ؛ اما آن ها در مرحله یک هشتم نهایی مقابل ولز بسیار چشمگیر بودند. جمهوری چک شایسته اعتبار زیادی برای نمایش در برابر هلند اسـت ؛ اما ما معتقدیم کـه دانمارکی ها با تنگ ترین حواشی برای رسیدن بـه جمع چهار نهایی.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *