فرم پیش بینی بازی فوتبال باهیا در مقابل امریکا مینیرو با درگاه مستقیم

فرم پیش بینی بازی فوتبال باهیا در مقابل امریکا مینیرو با درگاه مستقیم

فرم پیش بینی بازی فوتبال باهیا در مقابل امریکا مینیرو

برندگان حاکم کوپا نوردسته روز چهارشنبه هنگامی کـه باهیا میزبان America Mineiro در سری A برزیل در Estadio Governador Roberto Santos اسـت ؛ با مدافع عنوان قهرمانی Campeonato Mineiro می جنگد .فرم پیش بینی بازی فوتبال باهیا در مقابل امریکا مینیرو را در سایت شرط بندی سیگاری بت انجام دهید.

سه رنگ بدون شکست سه بازی خودرا در آخر هفته توسط پالمیراس انجام داد ؛ در حالی کـه کوهلو پس از تساوی یک بر یک اینترناسیونال 1-1 در روز یکشنبه بدون برد باقی ماند.

پیش نمایش بازی

بعد از هفت بازی ؛ دادو کاوالکانتی ؛ مدیر باهیا باید از جایی کـه تیمش در جدول لیگ قرار دارد ؛ راضی باشد ودر رده پنجم با 11 امتیاز ؛ فقط سه امتیاز عقب از برانگانتینو ؛ کـه روز دوشنبه در عمل اسـت ؛ عقب باشد.

روز یکشنبه ؛ آن ها نشان دادند کـه میتوانند با تیم هاي‌ نیرومند در برزیل رقابت کنند ؛ و دوباره بـه تساوی دو برابر پالمیراس برنده فعلی کوپا لیبرتادورس بر می‌گردند ؛ اگر چه آن ها در نهایت بـه لطف یک پنالتی دقیقه 92 توسط برنو لوپس 3-2 شکست خوردند .

کاوالکانتی در حالی کـه پاتریک دی لوکا و دانیل بیشتر در میانه زمین افتادند تا سعی کنند حمله پالمیراس پرقدرت را انجام دهند ؛ از شکل سنتی 4-3-3 تیمش مقابل فلسرا فاصله گرفت .

این ترکیب 4-2-3-1 کم کاری در خنثی کردن حمله وردائو کرد ؛ با این حال ؛ او صاحب تقریباً 60٪ مالکیت توپ و هشت شوت بـه سمت دروازه بود ؛ چهار بیشتر از باهیا.

فرم پیش بینی بازی فوتبال باهیا در مقابل امریکا مینیرو با درگاه مستقیم

فرم پیش بینی بازی فوتبال باهیا

چهارشنبه نخستین بازی انها از سه بازی لیگ دریک هفته خواهد بود کـه یک چالش دلهره آور خواهد بود ؛ اما در عین حال ؛ فرصتی برای گرد آوری امتیازات زیاد اسـت زیرا انها با دو طرف در امریکا مینیرو و چاپکوئنز روبه‌رو هستند ؛ هردو بدون پیروزی سپس آن ها این مسابقه رابا یوونتود پیگیری میکنند کـه با 9 امتیاز در نیمه پایانی جدول قرار دارد.

نخستین طعم فوتبال برتر از سال 2018 برای ایالات امریکا تا کنون چیزی بـه یاد ماندنی نبوده اسـت ؛ زیرا طرفداران Belo Horizonte در حال حاضر دریک دوره برخورد برای بازگشت بـه ردیف دوم فوتبال برزیل هستند.

بـه نظر میرسید کـه ثروت آن ها یکشنبه تغییر می‌کند زیرا انها 13 دقیقه با سه امتیاز فاصله داشتند تا این کـه سرانجام رودریگو دورادو گل تساوی را برای اینترناسیونال پیدا کند.

مدیر واگنر مانچینی تیمش را دیده اسـت کـه قبل از این کـه خستگی بـه اتمام برسد ؛ یک بازی خوب را از طریق مسابقات گسترده در لیگ انجام می‌دهد.

در سه بازی از هفت مسابقه خود ؛ آن ها در موقعیتی برای پیروزی یا کسب یک امتیاز بوده اند کـه فقط با یک امتیاز از میدان خارج شده اند ؛ در حالی کـه کمتر از 5 دقیقه مانده بـه اتلتیکو پارانائنسه باختند و کمتر از 15 دقیقه برای بازی دراین بازی باختند. آخرین دیدار آن ها ؛ تساوی 1-1.

مانچینی دوست دارد روی یک بازی خوب در وسط پارک تمرکز کند ؛ با استفاده از 5 هافبک در نوع مختلف ؛ این امر بـه نزدیک نگه داشتن بازی هاي‌ آن ها کمک می‌کند ؛ اما این استراتژی داشتن مهاجم تنها آن ها را برای داشتن موقعیت هاي‌ گلزنی بسیار دشوار کرده اسـت. .

اخبار تیم

گیلبرتو ؛ گلزن برجسته آن ها ؛ کـه چهار گل در لیگ دارد ؛ در سه مسابقه اخیر خود در سری آ هنوز دروازه حریفان را پیدا نکرده اسـت ؛ در حالی کـه روسی طبق معمولً با سه پاس گل ارائه دهنده گل اسـت ؛ کـه باعث می‌شود در رده سوم گلزنی کند. لیگ.

ریبامار بـه عنوان مهاجم تنها در آخر هفته آمریكا شروع كرد و نخستین گل فصل خودرا بـه ثمر رساند ؛ در حالی كه مهاجم ثابت انها رودولفو و فیلیپه آزوئدو با زری ریكاردو در پست هافبك هولدینگدر جناحینبازی كردند.

ریکاردو سیلوا بـه دلیل اخراج در آخرین بازی خانگی خود مقابل یوونتود محروم اسـت ؛ در حالی کـه لوئیز فرناندو و مارلون بـه دلیل مصدومیت بازی روز یکشنبه را از دست دادند.

فرم پیش بینی بازی فوتبال باهیا در مقابل امریکا مینیرو با درگاه مستقیم

ترکیب احتمالی باهیا:

تکسیرا؛ روئیز ؛ جونینیو ؛ فونسکا ؛ گوئدس ؛ دانیل ؛ یونس ؛ تاچیانو ؛ آراوجو ؛ روسی ؛ گیلبرتو

ترکیب احتمالی America Mineiro:

Cavichioli؛ ادواردو ؛ سابینو ؛ اندرسون ؛ راسل ؛ آل ؛ یان ژووان ؛ گوستاوینو ؛ رودولفو ؛ ریبامار

پیش بینی : Bahia 2-0 America Mineiro

باهیا در سه دیدار از چهار دیدار خانگی خود سه امتیاز کسب کرده ودر دو دیدار ابتدایی خود شش گل بـه ثمر رسانده اسـت کـه این تساوی 3-3 برابر ردبول برانگاتینو ؛ رهبر لیگ فعلی بود.

ایالات امریکا هنوز در جاده یک امتیاز کسب نکرده اسـت ؛ هر چهار مسابقه خودرا باخته اسـت ؛ زیرا در سه مسابقه از این چهار مسابقه بسته شده اسـت ودر هر یک از این دیدارها پنج شلیک یا تعداد کمتری بـه سمت هدف شلیک کرده اسـت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *