بازی موناکو و پاریسن ژرمن پیش بینی بازی تیم ترکیب های اصلی

بازی موناکو  و پاریسن ژرمن پیش بینی بازی تیم ترکیب های اصلی

بازی موناکو و پاریسن ژرمن پیش بینی بازی تیم ترکیب های اصلی

موناکو و پاری سن ژرمن در حالی کـه یک فصل شگفت انگيز از لیگ یک را بـه اتمام میبرد ؛ در لیگ یک استراحت میکنند تا در فینال روز چهارشنبه کوپه فرانسه در ورزشگاه فرانسه بـه نبرد برای برتری برسند.بازی موناکو و پاریسن ژرمن

 

پی اس جی مدافع عنوان قهرمانی اسـت و بـه دنبال کسب عنوان چهاردهم در رقابت هاي‌ برتر جام فرانسه اسـت ؛ در حالی کـه موناکو از فصل 1990-91 موفق بـه کسب جام نشده اسـت.

 

پیش نمایش بازی

جایزه نهایی بـه عنوان جام Ligue 1 برای یکسال دیگر از موناکو عبور کرده اسـت ؛ اما یک قطعه ظروف نقره اي منتظر مدت طولانی در قالب کوپه فرانسه فقط پاداش کمپین باورنکردنی انها تحت هدایت نیکو کوواچ اسـت .

 

پیروزی بر گرنوبل ؛ نیس ؛ متز و لیون قبل از مسابقه نیمه نهایی با رامیلی والیرس ؛ تیم رده چهارم ؛ کـه لس مونگاسک رابا یک دقیقه باز 20 از الکسی Peget خیره کرد ؛ اما قدرت حمله موناکو خیلی زود بـه میدان آمد.

 

آرتور بوزون هفت دقیقه بعد از باز شدن Peuget قبل از Aurelien Tchouameni ؛ Wissam Ben Yedder ؛ Cesc Fabregas و Aleksandr Golovin پیراهن 5-1 موناکو را در راه رسیدن بـه نخستین فینال کوپه فرانسه از سال 2010بـه تور خود تبدیل کرد تا امتیازات را تساوی کند..

 

برنده 5 دوره کوپه دو فرانسه 11 سال پیش در فینال یک شکست دردناک اضافی از PSG متحمل شد و اینبار هم برای انتقام از میدان خواهد رفت ؛ حتی اگر آن ها قبلاً هم تلاش کرده باشند و نتوانسته اند قهرمان دائمی لیگ 1 را برکنار کنند. پرواز برتر فرانسه.

بازی موناکو  و پاریسن ژرمن پیش بینی بازی تیم ترکیب های اصلی

بازی موناکو و پاریسن ژرمن

مردان کوواچ در پی پیروزی 2-1 برابر رن در بازی رفت لیگ قهرمانان – یک پیروزی کـه باعث شد تساوی خودرا در جایگاه سوم بیشتر کنند – بـه ورزشگاه فرانسه می‌روند و موناکو با 10 پیروزی از 11 بازی اخیر خود ؛ باید موناکو باشد با اعتماد بـه نفس پر می‌شوند زیرا آن ها از سال 2017 بـه دنبال نخستین قطعه نقره هستند.

 

ایستاده در راه آن ها خود برندگان سریال هستند. باوجود همه ی ناکامی هاي‌ خود در سال‌های اخیر در قاره ؛ PSG همان‌ گونه رقابت هاي‌ داخلی را کنار می‌زند و هنوز بـه مقام دوم لیگ 1 استعفا نداده اسـت.

 

در حالی کـه رهبران لیل بـه یک بن بست بدون گل هاي‌ سنت اتین در روز یکشنبه برگزار شد، پاری سن ژرمن مزیت هاي‌ جارو کنار در زمان 10 انسان ریمز 4-0 در پارک دو پرنس، با نیمار ؛ Kylian Mbappe ؛ مارکینیوس و Moise کین همه ی در هدف برای طرف مائوریسیو پوچتینو .

بازی موناکو و پاریسن ژرمن

PSG اکنون فاصله در بالای جدول را فقط بـه یک امتیاز کاهش داده اسـت زیرا مسابقات قهرمانی لیگ 1 بـه سیم منتهی می‌شود ؛ اما آن ها دراین بین یک تاج کوپه دوفرانس دارند و تیم پایتخت بـه دنبال پشت سر گذاشتن اسـت. پیروزی در مسابقات پس از پیروزی فصل گذشته برابر سنت اتین.

 

در واقع ؛ لس پاریسیانس در شش فصل گذشته 5 بار عنوان قهرمانی را از ان خود کرده اسـت – با شکست مقابل رن در فینال 19-2018 کـه نشان دهنده تنها ناکامی انها در ان بازه زمانی اسـت – و هشت بازی داخلی خودرا بدون شکست پشت سر گذاشته اسـت ؛ قهرمانان مجروح مصمم اسـت کـه در غیر این صورت با عده اي از ظروف نقره اي دیگر یک فصل کسل کننده را امضا کنید.

 

با این حال ؛ پی اس جی دراین دوره از رقابت ها دو شکست از موناکو متحمل شده اسـت ؛ اما آن ها در پنج دیدار گذشته کوپه فرانسه بدون بردن حتی یک گل پیروز شده اند – اخیراً با شکست 5-0 در نیمه نهایی لون مونگاسكس نسخه 2016-17.

 

اخبار تیم

ویلم گوبلز ؛ جوان موناکو پس از محرومیت سه بازیه بـه دلیل مشارکت در درگیری گسترده با لیون ؛ برای فینال در معرض اسـت ؛ اما بعید بـه نظر میرسد کـه کواچ مهاجم را برای یک نقش اصلی درنظر بگیرد.

 

کهنه سرباز استوان یووتیچ ؛ شانس تکان دادن یک مصدومیت ساق پا در زمان برای چهارشنبه، کوواچ تایید کرد، اما هافبک تهاجمی صوفیانی دیوپ انتظار می‌رود کـه باقی میماند حاشیه با یک مچ پا رگ بـه رگ.

 

پیترو پلگری از ناحیه کمر آسیب دیده اسـت اما هرگز از روی زمین مصدومیت نخواهد داشت و با احتساب احتمالی حضور روبن آگیلار در سمت راست برای گلسن مارتینز ؛ کواچ باید نام خودرا برای فینال انتخاب کند.

 

رادوسلاو ماجکی با تمجید از عملکرد خود در جام دراین دوره ستایش کرده اسـت و او امیدوارانه امیدوار اسـت کـه بنجامین لکومت را برای حضور در فینال از تیم دور کند.

بازی موناکو  و پاریسن ژرمن پیش بینی بازی تیم ترکیب های اصلی

بازی موناکو و پاریسن ژرمن

PSG دریک ضربه بزرگ بـه شانس خود برای دفاع از تاج ؛ در نیمه نهایی بدون نیمار خواهد بود ؛ زیرا مهاجم برزیلی برای سومین بار در 10 مسابقه در پیروزی نیمه نهایی مقابل مونپلیه از بازی اخراج شد.

 

قهرمانان همچنین وادار خواهند شد بدون دفاع متوسط ​​مدافع تعلیق Presnel Kimpembe برای فینال روز چهارشنبه کار کنند ؛ در حالی کـه Idrissa Gueye و Abdou Diallo پس از از دست دادن در مقابل Reims با مشکلات دستگاه گوارش مشکوک هستند.

 

همچنین انتظار می‌رود جولیان دراکسلر پس از مصدومیت از ناحیه همسترینگ در آخر هفته غایب باشد ؛ در حالی کـه لایوین کورزاوا و مارکو وراتی دیگر دراین فصل بازی نمی‌کنند.

 

در حالی کـه نیمار و دراکسلر هردو غایب هستند ؛ Mbappe می‌تواند بـه سمت چپ تغییر مسیر دهد زیرا Kean خط را هدایت میکند ؛ در حالی کـه Leandro Paredes باید پس از بازی بـه عنوان بازیکن تعویضی مقابل Reims ؛ بـه موتورخانه بازگردد.

 

ترکیب احتمالی موناکو:

Majecki؛ سیدیبه ؛ ماریپان ؛ بدیاشیل ؛ هنریکه ؛ مارتینز ؛ فوفانا ؛ توخامنی ؛ گولووین ؛ بن یدر ؛ وولاند

 

ترکیب ابتدایی احتمالی پاری سن ژرمن:

ناواس؛ فلورنزی ؛ مارکینوس ؛ کهرر ؛ باکر ؛ پاردس ؛ هررا ؛ دی ماریا ؛ رافینیا ؛ امباپه ؛ کیان

 

پیش بینی: موناکو 2-1 پاری سن ژرمن

پوچتینو اگر نتواند تیمش را بـه پیروزی در کوپه فرانسه برساند ؛ بخصوص پس از خروج ناخوشایند از لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی در رده دوم در لیگ ؛ بی شک ترس از آینده PSG خود خواهد داشت ؛ اما موج غایبان جدید چیزی نیست کـه آرژانتینی باشد. قبل از فینال مورد نیاز اسـت.

 

یک موناکو تقریبا تمام قدرت مطمئناً فرصتی را احساس می‌کند زیرا PSG در تیمی بدون بازیکنان مانند کیمپمبه ؛ وراتی و نیمار قرار می‌گیرد ودر حالی کـه هردو تیم هنوز در مسابقات نهایی لیگ کاری دارند کـه باید انجام دهند ؛ ما می‌توانیم سنگر PSG را در کوپه پیشبینی کنیم. فرانسه در حال پایان اسـت زیرا طرف کوواچ کالایی را کـه بیشتر از همه ی مهم اسـت تهیه میکند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *